AFRICAN TWERK warsztaty dla kobiet

AFRICAN TWERK warsztaty z Anią

16 lipca sobota godz 11:00-13:00, ul. Dzika 4, Warszawa
koszt 30 PLN/dzień przelewem płatne na konto, lub 40 PLN płatne gotówką w dniu warsztatów

link do zapisów https://docs.google.com/forms/d/1T9eUjEbqsL-BGGjy07cedO4ua2DxBgdFbt6VuLBZy4A/viewform

pokazy na targach
Twerk to energiczne potrząsanie pośladkami. Afro to energia i pośladki. To genialne połączenie – musicie to sprawdzić! W Afryce od dawien dawna tańczy się pośladkami, jest to nieodłączny element każdego afrykańskiego stylu. Najbardziej popularnym pośladkowym tańcem z Afryki jest Mapouka z Wybrzeża Kości Słoniowej. Obok niej są jeszcze Sabar z Senegalu czy soukouss z Konga w których pośladki wibrują w każdej możliwej przestrzeni ruchowej kobiecego ciała. Tańce te są nierozerwalną częścią kultury
Na warsztatach poznamy precyzyjne techniki twerkowania jak również sięgniemy do różnych afrykańskich trzęsień i winów. Twerk, prawidłowo wykonany, jest tańcem widowiskowym i bardzo radosnym. Nie zawsze musi się kojarzyć z erotyką, bowiem w niektórych kulturach Afryki pupą tańczy się nawet w kościołach. Jak to w tańcu – liczą się emocje, to od ciebie zależy co chcesz pokazać poprzez taniec. Na naszych warsztatach dowiesz się jak poprawnie twerkować, poznasz technikę i styl, dowiesz się jak być sexy. Ponadto poznasz etniczne tańce z Senegalu (Sabar) i Wybrzeża Kości Słoniowej (Mapouka) gdzie kobiety od lat trzęsą nieziemsko pośladkami. Przekonasz się ile radości i wolności przystwarza ta technika tańca. Uwolnij swoją pupę!

Comments are closed.