XMAS PARTY, IMPREZY FIRMOWE W ŚWIĘTA – TYLKO Z NAMI

Wigilia Firmowa, Event, Impreza Świąteczna, Christmas Party dla twojej Firmy w wyjątkowym stylu!

Karina Krystosiak-21 – Koncert kolęd w językach afrykańskich, angielskim i polskim
– Warsztaty gry na bębnach 
– Karaoke lub nauka śpiewania kolęd wraz akompaniamentem bębnów
– Warsztaty tańca afrykańskiego
– Pokazy Tańca afrykańskiego

Afrykański klimat, energia i radość połączoną ze świąteczną tradycyjną polską kolędą. To możliwe tylko z nami. Proponujemy oryginalny scenariusz imprezy. Oferujemy niezapomniane emocje, dając Państwu w jednym koszyku udaną integrację, świetną zabawę i świąteczną atmosferę przyprawioną afrykańskimi rytmami. Dowiedz się więcej wysyłając maila na office@afrykanskaszkola.pl

Imprezę tworzymy współnie z naszymi wyjątkowymi artystami z Kenii, Nigerii,20160722_as_057 Gwinei i Senegalu. Nadajemy rytm, uderzamy prosto w serca, wzruszamy pięknymi melodiami, zarażamy radością i pozywywną energią dzięki naszej muzyce, dzięki naszym bębnom, dzięki naszej naturze. A świąteczny nastrój i klimat udziela się w każdej granej i śpiewanej przez nas nucie. Tym chcemy się z Wami podzielić podczas Waszego wyjątkowego spotkania firmowego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

wigilia2015_03

Mamy dla ciebie wyjątkową propozycję, która wprowadzi w świąteczny nastrój tudzież doda energii i kolorów zimowej aurze.

Zapytaj nas o szczegóły tel: +48 533 488 858 office@afrykanskaszkola.pl

Comments are closed.