Integracja – teambuilding

F03_120316_Uanga_0796

Eventy dla firm w stylu afrykańskim.
Team Building z bębnami i tańcem.
Warsztaty gry na bębnach djembe.

Integracyjna gra na bębnach i zabawa z rytmem na bazie tradycyjnej muzyki afrykańskiej prowadzona przez doświadczonych afrykańskich bębniarzy.

Szkolenia, warsztaty integracyjne z bębnami to sprawdzona metoda udanego eventu. Gra na bębnach opiera się na budowaniu rytmów, ich powtarzalności, nadawaniu tempa, kreowaniu dźwięków, łączenia dźwięków i w końcu tworzeniu muzyki, czyli sztuki. Gra na bębnach to nie tylko praca z rytmem, to przede wszystkim twórcza praca artystyczna. Sztuka, muzyka jak powszechnie wiadomo pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, na nasz stan psychiczny jak i duchowy. Bębny poza aspektem muzycznym i artystycznym mogą posłużyć jako udana zabawa integracyjna.

Proponujemy również warsztaty z komunikacji przy zastosowaniu pierwotnych rytmów wygrywanych na afrykańskich bębnach. Muzyczne warsztaty integracyjne z bębnami to niezawodny sposób na dobrą zabawę w grupie.

Nauka gry na bębnach integruje, rozluźnia atmosferę, redukuje stres, jednoczy. Uczestnicy warsztatów pozbywają się codziennych nabytych barier i wkraczają w świat naturalnych rytmów, energetycznej muzyki i radosnego śpiewu. Granie na bębnach afrykańskich redukuje stres i obniża napięcie mięśni, wyzwala dużo pozytywnej energii, przezwycięża izolacje społeczne, buduje pozytywne relacje w zespole.

Imprezy Integracyjne

WARSZTATY TAŃCA I ANIMACJE

Integracja z bębnami – za mało? Urochom swoje ciałow z afrykańskimi rytmami w tańcu. Lekcje tańca afrykańskiego z akompaniamentem bębniarzy grających na perkusji afrykańskiej to doskonały pomysł na energetyczną imprezę dla grup aktywnych, lubiących ruch i wywania. Animacje taneczne na bazie tradycyjnych tańców z Afryki to żywiołowa i radosna zabawa połączona z poznawaniem odległych kultur. Wciągająca muzyka nie pozwala na bycie obojętnym. Taniec staje się naturalną częścią zabawy integrującą uczestników imprezy. Afro dance to taniec wolności, ekspresji, energii i siły. Rozpal swoją imprezę afrykańskim tańcem.