Organizacja Imprez Świątecznych

Wigilia Firmowa, Event, Impreza Świąteczna, Christmas Party dla twojej Firmy w wyjątkowym stylu!

Karina Krystosiak-21 – Koncert kolęd w językach afrykańskich, angielskim i polskim
– Warsztaty gry na bębnach 
– Karaoke lub nauka śpiewania kolęd wraz akompaniamentem bębnów
– Warsztaty tańca afrykańskiego
– Pokazy Tańca afrykańskiego

Afrykański klimat, energia i radość połączoną ze świąteczną tradycyjną polską kolędą. To możliwe tylko z nami. Proponujemy oryginalny scenariusz imprezy. Oferujemy niezapomniane emocje, dając Państwu w jednym koszyku udaną integrację, świetną zabawę i świąteczną atmosferę przyprawioną afrykańskimi rytmami. Dowiedz się więcej wysyłając maila na office@afrykanskaszkola.pl

Imprezę tworzymy współnie z naszymi wyjątkowymi artystami z Kenii, Nigerii,20160722_as_057 Gwinei i Senegalu. Nadajemy rytm, uderzamy prosto w serca, wzruszamy pięknymi melodiami, zarażamy radością i pozywywną energią dzięki naszej muzyce, dzięki naszym bębnom, dzięki naszej naturze. A świąteczny nastrój i klimat udziela się w każdej granej i śpiewanej przez nas nucie. Tym chcemy się z Wami podzielić podczas Waszego wyjątkowego spotkania firmowego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

wigilia2015_03

Zobacz nas w wersji spokojnej

Zobacz nas w wersji szalonej

Mamy dla ciebie wyjątkową propozycję, która wprowadzi w świąteczny nastrój tudzież doda energii i kolorów zimowej aurze.

Koncert kolęd w wykonaniu afrykańskiego chóru gospel przy akompaniamencie muzyki

na żywo. Repertuar świąteczny w różnych odmianach przygotowany przez wokalistki z Kenii i Ghany i muzyków z Gwinei, Senegalu i Polski. Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane polski kolędy, świąteczne hity w języku angielskim i oczywiście pieśni bożonarodzeniowe w rodzimych językach gorącej Afryki m.in. suahili i xhosa.

Ponadto, do świątecznego programu mogą Państwo dołączyć integracyjną zabawę z bębnami, tańcem i wspólnym śpiewaniem. W swojej ofercie proponujemy najlepsze w Polsce afrykańsmattel-choinka-0018kie rytmy pod przewodnictwem charyzmatycznych muzyków z Afryki Zachodniej. Każdą imprezę mogą przyozdobić afrykańskie tancerki. Lubimy występować w naszych tradycyjnych strojach, ale na życzenie klienta przebierzemy się za afro elfy i afro mikołaje. Wspólnie z klientem dopracowujemy program świąteczny tak, by każdy poczuł magię świąt i afrykańską energię.

Czy wiesz, że? dochód z naszych imprez przeznaczamy na sfinansowanie edukacji dzieci z Gwinei Conakry w Afryce Zachodniej. 

Zapytaj nas o szczegóły tel: +48 533 488 858 office@afrykanskaszkola.pl