Koncert kolęd

Koncert Kolęd w aranżacji afrykańskiej

wigilia2015_03

Mamy dla Was wyjątkową propozycję, która wprowadzi w świąteczny nastrój tudzież doda energii i kolorów zimowej aurze.

W środę 14 grudnia 2016 o godz 9:00 i 10:00 w Domu w Warszawie Fundacja African Roots zaprasza na świąteczne spotkanie z afrykańską muzyką i kolędami świata. Święta Bożego Narodzenia to czas ciepła i miłości. Poprzez muzyczny występ z udziałem afrykańskich artystów chcemy tym ciepłem się podzielić. Repertuar koncertu będzie zawierał kolędy w językach Suahili (Kenia), Yoruba (Nigeria), Xhosa (RPA). Nie zabranie również polskich i tradycyjnych aranżacji. Wystąpią m.in Marsha Otondi z Kenii, Leye Oladipupo z Nigerii, Gaspard Conde z Gwinei inni.

mousayahbilety w cenie 20 zł/os do nabycia w zamówieniach grupowych wysłanych na adres mail: office@afrykanskaszkola.pl

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na opłacenie szkoły dzieci z wioski Mousayah w Gwinei Conakry

Koncert kolęd w wykonaniu afrykańskiego gospel przy żywej muzyce. Repertuar świąteczny w różnych odmianach. Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane polski kolędy, świąteczne hity w języku angielskim i pieśni bożonarodzeniowe w rodzimych wybranych językach Afryki.

Afrykański klimat, energia i radość połączoną ze świąteczną tradycyjną polską kolędą. To możliwe tylko z nami dzięki zaprzyjaźnionym artystom z różnych części świata.

Uwaga! podczas koncertu będzie można pośpiewać z artystami i spróbować gry na bębnach! Podczas świątecznego spotkania nadajemy dobry rytm, uderzamy prosto w serca, wzruszamy pięknymi melodiami, zarażamy radością i pozytywną energią dzięki naszej muzyce, dzięki naszym bębnom, dzięki naszej naturze. A świąteczny nastrój i klimat udziela się w każdej granej i śpiewanej przez nas nucie. Tym chcemy się z Wami podzielić podczas wyjątkowego spotkania  z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

tytuł wydarzenia
Koncert Kolęd w aranżacji Afrykańskiej
– miejsce
informacje wkrotce
data rozpoczęcia
15.12.2016
godzina rozpoczęcia
I grupa 9:00, II grupa 10:00
organizator
Fundacja African Roots
cena biletów
Sprzedaż dla grup zorganizowanych 20 zł/os
– rezerwacje
office@afrykanskaszkola.pl
– opłaty za bilety
Przedpłata do dnia 10 grudnia 2016 na konto
Fundacja African Roots 75 1140 2017 0000 4002 1302 7468

dodatkowe informacje +48 533 488 858

jak bawiliśmy się w poprzednich edycjach?