EVENTY

Organizacja eventów BEBNY  TANIEC  POKAZY

  • pokazy tanca, bebniarskie show, koncerty

Afrykańskie bębny, widowiskowe show taneczne w tradycyjnych strojach, muzyka na żywo we niezapomnianych aranżacjach to tylko część gwarantowanych przez nas atrakcji podczas naszych wystepow.

Ballet Nimba to miedzynarodwy zespol liczacy 10 artystow.
Artysci African Roots w jednym z Warszawskich klubow
  • warsztaty gry na djembe

Integracyjna gra na bębnach i zabawa z rytmem na bazie tradycyjnej muzyki afrykańskiej prowadzona przez doświadczonych afrykańskich bębniarzy. Muzyczne warsztaty integracyjne z bębnami to niezawodny sposób na dobrą zabawę w grupie. Nauka gry na bębnach integruje, rozluźnia atmosferę, redukuje stres, jednoczy. Uczestnicy warsztatów pozbywają się codziennych nabytych barier i wkraczają w świat naturalnych rytmów, energetycznej muzyki i radosnego śpiewu. Granie na bębnach afrykańskich redukuje stres i obniża napięcie mięśni, wyzwala dużo pozytywnej energii, przezwycięża izolacje społeczne, buduje pozytywne relacje w zespole.

  • taniec afrykanski, afro dance

Urochom swoje ciałow z afrykańskimi rytmami w tańcu. Lekcje tańca afrykańskiego z akompaniamentem bębniarzy grających na perkusji afrykańskiej to doskonały pomysł na energetyczną imprezę dla grup aktywnych, lubiących ruch i wywania. Animacje taneczne na bazie tradycyjnych tańców z Afryki to żywiołowa i radosna zabawa połączona z poznawaniem odległych kultur. Wciągająca muzyka nie pozwala na bycie obojętnym. Taniec staje się naturalną częścią zabawy integrującą uczestników imprezy. Afro dance to taniec wolności, ekspresji, energii i siły. Rozpal swoją imprezę afrykańskim tańcem.