Nauka gry na bębnach

NAUKA GRY NA BĘBNACH

Obecnie nie prowadzimy regularnych zajęć dla dorosłych. Zapraszamy do skorzystania z przygotowywanych przez nas projektów, warsztatów weekendowych lub festiwali. Najnowsze informacje w Aktualnościach.

Prowadzimy warsztaty edukacyjne dla szkół i przedszkoli. Zajmujemy się również integracją dla zespołów i grup zorganizowanych.

Imprezy Integracyjne

DLACZEGO BĘBNY?

Nauka gry na bębnach integruje, rozluźnia atmosferę, redukuje stres, jednoczy. Uczestnicy warsztatów pozbywają się codziennych nabytych barier i wkraczają w świat naturalnych rytmów, energetycznej muzyki i radosnego śpiewu. Granie na bębnach afrykańskich redukuje stres i obniża napięcie mięśni, wyzwala dużo pozytywnej energii, przezwycięża izolacje społeczne, buduje pozytywne relacje w zespole

 KREATYWNE ZADANIA

Gra na bębnach opiera się na budowaniu rytmów, ich powtarzalności, nadawaniu tempa, kreowaniu dźwięków, łączenia ich i w końcu tworzeniu muzyki, czyli sztuki. Gra na bębnach to nie tylko praca z rytmem, to przede wszystkim twórcza praca artystyczna. Sztuka, muzyka jak powszechnie wiadomo, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, na nasz stan psychiczny jak i duchowy. Bębny, poza aspektem muzycznym i artystycznym, mogą posłużyć jako narzędzie do pracy terapeutycznej.

 RELAKS Gra na bębnach daje dużo naturalnej i pozytywnej energii. Uwalnia od gniewu i napięcia.  GRA ZESPOŁOWA

Gra na bębnach to budowanie i łączenie określonych rytmów, tak by powstała zgodna kompozycja. Im większa grupa, tym więcej kombinacji rytmicznych. Praca w grupie pozwala przezwyciężyć społeczną izolację. Dobrze wykonane zadanie zespołowe buduje pozytywne relacje w zespole.

SONY DSC